Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola U9-->ajánlanátok ezt...

Motorola U9-->ajánlanátok ezt a telefont?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett,tudom leginkább zenemobilnak mondható,ami nálam nem annyira fontos,(legalábbis eddig soha nem volt zenemobilom és nem is hiányzott)bár nem is hátrány,de most elég jó áron(13 000Ft) hozzájuthanék. de nem tudom megérné-e?elolvastam a telefonguru-s meg hasonló véleményeket,de gondoltam gyújtök még 1 kis infót!!negatívumok,pozitívumok is érdekelnek!!
2009. febr. 14. 11:06
 1/1 anonim válasza:
100%
Attol fugg mionek kell. ha egy praktikus nem tul kihivo de legans telot akarsz olyat amelyik jol felszerelt kameraval, hag es keplejatszoval van felszerelve akkor igen.
2009. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!