Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én vettem romániában egy...

Én vettem romániában egy iphonet. Akitől vettem az kipróbálta és jó is volt. Aztán kivette a kártyát belőle és az óta nem működik. Otthon vettem hozzá egy töltőt de arra sem reagál. Mi lehet a baja? Történt valaki ilyen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 17:00
 1/4 anonim válasza:

lopott a telefon... vidd be a rendőrségre, és nézesd meg

ha az akkor jelentsd fel a csávót

ha nem az, akkor függetleníteni kell(nem olcsó)

2011. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de milrt? ha lopott akkor nem működik magyarországon? Nem csak a kártyát letiltani hnem a telefont is ?
2011. febr. 21. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
kizárólag Román SIMmel működik, Románia területén!
2011. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Romániában nem hajigálják függetlenül az iPhone-okat, kizárólag csak szolgáltatótól lehet vásárolni, hacsak egy kisebb forgalmazó be nem viszi az országba, de ezeket nehéz megkapni. Tehát biztos, hogy szolgáltatótól volt vásárolva (amúgy sem nagyon áldoznak arrafelé 200 ezreket telefonra) és ugye nem mondok nagyot, azzal, hogy akkor csak az adott szolgáltató SIM kártyáját fogadja el?
2011. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!