Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a kedvenc mobilszolgált...

Melyik a kedvenc mobilszolgáltatód, és miért? Követed a legújabb akciókat? Mi a döntő, amikor mobilszolgáltatót választasz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:37
 1/7 anonim válasza:
Vodafone. Azért mert a családban szinte mindenki vodás. Így nekem jobban megéri.
2011. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nagyot csalódtam a Vodafonban, szépen beetettek.

Djuice-os vagyok, és nagyon jó.

2011. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én Telenor-os vagyok már több éve, a párom is, az ő családja is, és a közelebbi barátaink is, és havi 7000 forintos havidíj mellett (ez három telefon havidíja) ingyen hívjuk egymást.
2011. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szerintem a t-mobile a legjobb.

A családi csomag 890 ft/szám havonta(ingyen hívás a tagok között), ingyen facebook hozzáférést kapsz a 0.facebook.com webhelyen. nekem ez a 2 a lényeg.(más szolgáltatónál nincs ingyenes fb)

2011. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nekem a facebook nem lényeg, mert gyűlölöm, ha meghallom rosszul vagyok:P
2011. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomika90 válasza:
telenor...már vagy 10 éve ott vagyunk mindannyian...2 éves előzizetés lejárta után 7500 forint kedvezmény bármelyik telefonra.Családi csomag 500 forint/ kártya és kártyás felhasználó 0 forintal is hivhatja a csomagban szereplőket...továbbá lebeszélhető havidíj, olcsó perc és sms díj...én legalábbis megsem érzem, jah és mindez havi 2100 forintos havidíjjal értendő, a drágábbnál megmég kitudja mennyivel nagyobbak a kedvezmények
2011. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

T-Mobil és mindig az marad.

Első telómat ezzel vettem sok éve és mivel csalódásmentes, ezért soha nem is szeretném cserélni.

Amúgy az akciókat nem figyelem egyenlőre, mivel jelenleg nem telefonálok túl sokat.

2011. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!