Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb? Sziasztok....

Tomika90 kérdése:

Melyik a legjobb? Sziasztok. Úgy néz ki telefont fogok cserélni lassan de nem tudom mit vegyek. Nem vagyok eleresztve így ezek a szóba jöhető lehetőségek.

Figyelt kérdés

htc touch2

htc wildfire

lg optimus gt540

nokia x3-02 touch and type

nokia x6 8GB

RBM2

sony ericsson Xperia X8


elsősorba netre, gps re, hívásra és sms re kellene de ha van rajta hasznos kis alkalmazás az se lenne rossz.Ha leirjátok ti melyiket választanátok azt is irjátok le hogy miért.Jah és a megbízhatóság alapkövetelmény lenne mert ráfáztam a samsungal és a sony ericssonnal is sajnos de, lehet azóta már változott a minősége.Válaszotokat előre is köszönöm.


2011. febr. 22. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szevasz


Én a HTC Wildfire-t venném

2011. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan nem írtad, de én a ZTE Blade-re szavaznék. Árban alattuk van, tudásban felettük...
2011. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ZTE balde egy kiváló készülék.

Egyetlen gyenge pont az ehhez a kijelzőhöz bepakolt gyenge aksi (gyengébb mint a Nokia 5800 aksija pedig annak sem az az erőssége). Ettől eltekintve magasan jobb mint a felsorolt készülékek szerintem is (és kellemesen tuningolható ;) )

2011. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!