Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket "kényelme...

Szerintetek melyiket "kényelmesebb" a kézben tartani? Iphone 3g,3GS vagy iphone 4? Tapasztalotokat kérnék!

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat :D
2011. febr. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3GS-t tagadhatatlanul kényelmesebb kézben tartani! A formája miatt teljesen illeszkedik a kezedbe, viszont a 4-es számomra elég kényelmetlen. Szögletes formája miatt nem épp élmény a kézben tartani, nameg az oldal fém vezeték is belevághat a kezedben, ha komolyabban tartod a telefont. Tehát a 3G/3GS-t sokkal kényelmesebb fogni, viszont a 4 sokkal többet ad, mint felhasználhatóság és felszereltség!
2011. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
4g-hez úgy is kell valami tok, elkerülendő az antenna-bugot.
2011. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit kisebb a 4,így nekem kényelmesebbnek tűnik. Nekem 3GS van, tok védi amivel elég duci, meg kell szokni. Páromnak 4 van.
2011. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 4-es van, és kényelmes. Nem volt hármasom, de többször volt a kezemben, azzel sem volt semmi baj, de talán a méreti adottságok miatt (a 4-es kisebb)és a (fenti hozzászólóval ellentétben) szögletes oldal miatt szerintem biztosabban lehet tartani!

Üdvözlet!

2011. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!