Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A K550i mennyire csinál szép,...

A K550i mennyire csinál szép, tiszta képet rosszabb fényviszonyoknál is jó? , esetleg valaki linkelne egy képet amit k550i vel csinált.

Figyelt kérdés
A K550i mennyire csinál szép, tiszta képet rosszabb fényviszonyoknál is jó? , esetleg valaki linkelne egy képet amit k550i vel csinált.Szóval nem tudom,hogy melyiket érdemesebb venni ezt vagy K800i-t mert az 3,2MP-s de ez jobban néz ki köszi előre is
2011. febr. 25. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

hol élsz te, az őskorban?


mindegyik nagyon jó telefon, de egyik se mai gyártmány:)


egyértelműen k800i

2011. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem van egy KP500-am de jók ezek a Cyber Shotok egyébként 2007 ben jött ki xD és 8ezerért kapok függetlent
2011. febr. 25. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:

te tudod, én nem vennék 3 éves telefont. (bár zsírúj kp500ra gondolkodás nélkül elcserélném bármelyiket.)


nekem a k800i tetszett(már régi), de ha tényleg komolyan gondolod, akkor a kettő közül azt vedd.


k550i-m volt. nekem másfél évesen megadta magát, bár előtte 7-8 hónappal egy hónapra elveszett és a kertben találtam meg. aksija mint a szappan. felraktam radiátorra, 3 napig száradt, adatveszteség nélkül megúsztam. de van ismerősőm aki 3 aki 3 éve használja

2011. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem 1 éve van KP500 am de az fixfókuszos,nem valami gyors és no vaku ezért kéne Cyber Shot mert a kamerája ... picit elmozdul a kezem és homályos a kép
2011. febr. 25. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
pff. vegyél fényképezőt.
2011. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és a KP500 headsetemnek az egyik fele meghalt ezért már csak egyfüllel hallgathatok rádiót meg zenét:@ arra is jó lenne ja és a haveromnak is KP500 headset Bal fele megadta magát,mondom ez vicces mindkettőnknek ugyanaz a baja...
2011. febr. 25. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem már az utolsó 2 telóm 3.5ös volt. szánalmasak ezek a gyári fülesek. most van az x8hoz egy fasza kis pioneer füles:)
2011. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fényképezős hallod,van nekem fényképezőm 12MP de azt nem fogom magammal hordani minden nap,mert pl a zsebemben lenne egy jó Cyber Shot-os akkor bármikor kell kiveszem a zsebemből objektívtakaró el és máris fényképezhetek vele szép képet,ha épp a fényviszony nem olyan akkor ott a vaku...
2011. febr. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!