Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én úgy tudtam, hogy a terhes...

Én úgy tudtam, hogy a terhes nőknek szép, szebb lesz a bőre, nekem egyre rosszabb, egyre több pattanás van az arcomon, a mellkasomon és a hátamon, pedig eddig nem volt. Mit tudok vele csinálni? Mit használjak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így jártam tavaly a babámmal.Én is teli voltam pattanással a karomon, a hátamon,és az arcomon is volt.És mindennap megmostam az arcom,és jól megtöröltem törölközővel.Szerintem menj el bőrgyógyászhoz,hát ha tud rá adni valamit amit terhesség alatt is használhatsz!

Jó babavárást!:)

2009. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! A terhesség alatt nekem is így volt. Én szülés után "szépültem" meg. Talán az erőlködéstől, de a bőröm még szebb lett, mint terhesség előtt.
2009. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, pedig csak a 7. hétben járok! Egyre brutálisabb, mint kamaszkoromban! Kétségbe vagyok esve, mert semmi nem használ!

Tudom semmi tanácsot nem tudtam adni sajnos, de nem vagy egyedül!

2009. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom, elég rosszul hangzik és nem úgy értem, de örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen. Már kezdtem félni, hogy valamit rosszul csinálok, esetleg gond van! A 10. hetet kezdtem ma és ez az első. Lehet, hogy h... hangzik, de szinte mindentől féltem a babát, félek, hogy valamit elrontok. Bár tudom, ezzel nem vagyok egyedül. További szép babavárást mindenkinek
2009. ápr. 22. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyárig rengeteg pattanás volt a hátamon, de egy "jó nagy leégés" után elmúltak, azóta nem jöttek elő. Most terhesen rosszabb, mint volt és az arcom is tele van, főleg a halántékomnál. A védőnőm a Sudocrem-et ajánlotta (nekik itt nálunk van minta, abból adott), ami gyógyszertárban kapható popsikrém (antiszeptikus védőkrém van ráírva), de nagyon jól leszárítja a pattikat, amik meg még csak gyulladásban vannak, de még nincsenek kialakulva teljesen eltünteti 1-2 nap alatt. Nekem ez vált be.
2009. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban nekem is irtó ronda lett a bőröm, mindenütt, nem csak az arcomon. Viszont utána egyik napról másikra kitisztult, és szép tiszta azóta is! (Remélem így marad.)


30 hetes

2009. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia, én is olyan rusnya vagyok, mint a nyavaja. Pedig kozmetikába dolgozok, körmös vagyok, és kenjük mindennel, de ezeknek a rügyeknek semmi nem használ, mindent túl élnek. Sőt, gyarapodnak... már kivagyok tőlük, undorodok saját magamtól...
2009. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor a népi hiedelem szerint lányod lesz:-) de tudom,nem ez volt a kérdés.Pár hét mulva valószinű magától is javul a helyzet,sok mindent sajnos nem tudsz kezdeni vele,mert a hormonok okozzák.Kérdezz rá valami gyógynöbényes patikában tudnak e valamit ajánlani,vannak azok a gyógynövényes szappanok,van akinek bejön.
2009. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! En is varom a szepülest, de addig is kiserletezek... Az arclemosom is pattanas elleni, meg szarito, de hiaba. Kiprobaltam 6 fele maszkot, szinten eredmenytelenül. A hatam es pont a szam környeke van tele iszonyatosan pattanasokkal, olyan apolatlannak erzem magamat! :(

Ja, Aloe Verat is kiprobaltam mar, mert masok javasoltak... hat nekem ez sem jött be... :(

26 hetes vagyok

2009. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lány???? Király!!!! (Remélem az "öregek" mindent jól tudnak) ;-))

Köszönöm a válaszokat!!! Akkor nincs más megoldás tűrni kell!

Azért azt a Sudocrem-et kipróbálom, hátha

2009. ápr. 23. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!