Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia x8 vagy...

Sony Ericsson xperia x8 vagy Nokia 5230 a jobb/megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
jobban szeretem a nokiat, de az x8on van wifi, ami nelkul enm vennek telefont :)
2011. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A wifi-s dolgon én is sokat gondolkodok. Várom a további válaszokat :)
2011. febr. 26. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a jobb, amilyen van neki (vagy hasonló). Másrészt valóban kérdés, hogy számít-e a telefonban a Wi-Fi funkció vagy sem, mert arra pl. ott van a laptopod (ha van). Személy szerint én az 5230 mellett szavazok, de ezt úgyis csak Te döntheted el. Szempontokat, kritériumokat nem írtál, hogy mik fontosak számodra a telefonban.
2011. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem lényeg nekem a wifi, mert az ipodomba van. Olvasgattam véleményeket és elég vegyes lett az 5230-ról kapott infó, mert vkinek ez meg ez volt a hiba másnak meg semmi baja nem volt vele, na most az x8-ról nem nagyon láttam véleményeket... meg mind a kettőt ki is próbáltam de nem tudom el dönteni h melyik lenne célszerűbb.
2011. febr. 26. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt kipróbáltad, akkor csak "megfogott" valamelyik egy kicsit jobban mint a másik?! Érzi azt az ember általában :-) Melyiket érezted kezelhetőbbnek, melyik az, amelyiket örömmel viselnéd a zsebedben/táskádban? Melyik inkább a Te stílusod? Ilyeneket gondolj át :-)
2011. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából egyik se nagyon :D de az Android nekem valami rettenete bonyolultnak tűnik, már mint a kezelése, meg maga a telefon is olyan kicsi pl a Nokiához hasonlítva. A Nokia meg olyan egyszerű, nagy kijelzője, de viszont annyit nem tud mint egy x8-as. Meg a Nokiának olyan érdekes az érintőképernyője, mindenre kétszer kell rá nyomni, meg talán nem olyan pontos mint az xperia-é.
2011. febr. 26. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is nokiát érintősben ne vegyél. Másodszor az androidot nem nehéz kezelni. Pár óra és mindent tudsz a telóról kézikönyv nélkül. Harmadszor az x8-nak szerintem egyátalán nem kicsi a képernyője, inkább kényelmes. És amikor megfogod a telót akkor a hátulján az ív miatt nagyon kényelmesen belesimul a kezedbe. A marketen kismillió ingyen letölthető alkalmazás vár, és mivel van wi-fi benne nem kell előfizetni netre sem. A teló elég gyors.


Egyébként meg mindenkinek annyit ér a telója amennyit ki tud hozni belőle.

2011. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nálam 5 nokiábol 1 ment tönkre, sony ericsonból meg 2-ből 1 de amelyik nem ment tönkre az se volt 100-as ugyhogy én a nokiára esküszöm de amugy a sony-t venném mer az többet tud
2011. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
figyelj adok egy jó tanácsot ! elárulo neked hogy a nika-ák a legjobbak az eggyik ismerősömnek sonny ericcsona van és már dögledezik perig most vette a másik hogy a nokia 5230-mincban lehet hogy mimcs wifi de a nikiák (1) elsösorban az elsö osztályu mobil (2) megbízható (3) ugyanugy minden tud mint egy sonny ericcson a wifi megolható a niánis hissz vannak olyan szoftverek PLD bloutooth wifi meg ienek jó nemakarlak fárasztani a te döntésed a részletes leírásról küldök eggy linket [link]
2011. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!