Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem Nokia 5800 xm telom van...

Nekem Nokia 5800 xm telom van es neha nagyon belasul, mas ilyen telefonhoz kepest is mert hasonlitgattam ismeroseim 5800hoz? Mivel lehet felturbozni?

Figyelt kérdés
ja nem hasznalok semmilyen spb menut! ujrainditas utan az x-plorer osszes memoria:120,3 szabad memoria: 49,0 es CPU sebesseg 192 MHz ezeket mutatta, ezek normalis adatok? MHz nem keves? es azt mivel lehet turbozni?
2011. márc. 1. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj új szoftvert tenni rá, és leformázni a memóriáját. Nekem ez segített N95 8GB-nál. de ez csak 1 tipp volt
2011. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Song válasza:
Hali! Szerintem sok az 1xre nyitva lévő alkalmazás! Taskman nem zárja be csak kb 2%át. Elfogy a Ram. Megoldás:Nokiaprogramok.hu/alkalmazás bezáró progi.
2011. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!