Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n8 - Symbian Mivel...

Nokia n8 - Symbian Mivel rosszabb mint a többi op? Pár vélemény is jöhet

Figyelt kérdés
Nemértem, hogy mivel rosszabb mint pl az android,vagy más. Valami telefonos guru elmagyarázhatná, most akarok N8 at venni, de sokat olvastam rólla hogy igy nemjó a symbian megúgy nemjó... nekem anno volt egy 6120 claccis, most volt egy Sony x10 nekem pl nem jött be az android. Valaki légyszives homájositson fel.
2011. nov. 7. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a belle már elég jó, csak sajnos még nem kapta meg, de töréssel megoldható, a legrosszab dolog az benne hogy nem kezeli az ARMv7-es utasítás készletet. nyugodtan ved meg ha tetszik, mert az egyik legjobb multimédia képességekel rendelkező telefon az egyik legminőségibb házzal ezt már csak az n9 tudja überelni.
2011. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekt választ. Olvasgattam itt symbian vs androidrol.. és sokan azt irták hogy a most kijött Symbian Anna már egyszinten van az androiddal sőtt lehet veri is... Erröl ha esetleg tud valakit..

(És légyszives android funok kiméljenek hogy lassú, stb. ) :)

2011. nov. 7. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csalodas volt az Android. A Symbian Anna pedig teljesen jo. Az N8 is fog kapni Belle-t elmeletileg. Szerintem nagyon jo az N8. Nyugodtan vedd meg.
2011. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz!Én is ezt a telefont használom 7 hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve minden téren.Nagyon jó a testreszabhatósága is,mondjuk én már a Belle-t használom.Jó a rendszer!Persze az Androidosok meg az aki csak a netről tájékozódik azt mondja,hogy elavult a Symbian stb.de nincs igazuk!!!
2011. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmivel. Az Androidosak azért szólják le, mert egyszerű a kezelőfelülete és nincs túlbonyolítva, továbbá nincs tele sok szeméttel az alkalmazásbolt. Attól, hogy kevésbé testreszabható, még nagyon emberbarát rendszer. Viszont az N9 valóban oda-vissza veri, de jelenleg ez az egyedüli Nokia a csúcskategóriából, ami jobb az N8-nál.
2011. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval Androidos telefonokon van 20 program amivel 6-7 funkció működik és ha behal a rendszer akkor tölts le minden megint.Ha nincs wifid akkor legyen mobilneted,mert anélkül nem ér semmit a telefon.Ellenben egy mindenki által fikázott symbianra csak téma kell,alapban minden funkciót ki-be tudsz kapcsolni!Nem kell hozzá külön program,könnyen telepithető PC-ről is minden!Nagyvárosokban azonnali szerviz,ingyen navigáció ami offline módban is 10 másodperc alatt jelet talál!Főött romhoz egy pc-s program és a rom kell!A belle is testreszabható ugyanannyira,mint egy Android!Stabil rendszer és nincs rá sok semmirevaló ill.játszásra alkalmazás!Nokia - Made in Finland és nem China.
2011. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat. :)

Még egy kérdés, az N9 msot mivel jobb ? a MeGoo miatt jobb ? :) de viszont ennek jobb a kamerája... :)

2011. nov. 7. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az N9 MeeGo-ja nagyon kegyetlenül jó lett! Ezenkívül a vaku-ja használható zseblámpának, az N8 Xenon villanója nem! Szerintem már az N9 8MP-es kamerája sem piskóta a dupla LED vakuval. Továbbá anyagában festett a készülék, az életben nem kopik le róla a festék. Ott van még a sokkal komolyabb processzor, nagyjából 2-2,5x lehet gyorsabb az N8-nál. Mindezenkívül sokkal erősebb az akku, nagyobb és élesebb a kijelzője. Dióhéjban ennyi. A lényeg tehát, hogy a két készülék nem versenyképes egymással, az N9 jelenleg a csúcskategóriát képviseli.
2011. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem. :) Nagyonszépen köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszokat. :)
2011. nov. 7. 22:39
 10/10 Speder86 válasza:
Máma engem az Android kikészített, tehát én most jelenleg utálom. A Symbian szerintem 10-szer megbízhatóbb, ha annak adsz parancsot, meg is csinálja, és nem keres kifogásokat mint az Android...
2014. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!