Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon akksiját kell...

Új telefon akksiját kell formázni vagy akármi extrát csinálni vele, vagy ezeket már nem?

Figyelt kérdés
MA vettem, van az akksijában valamennyi. Lemerítsem, aztán sokat töltsem, vagy csak simán töltsem fel éjszaka, vagy mit kell csinálnom vele?
2011. márc. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nem kell!

lítium-ion korszakban élünk réges rég, már nem a gagyi nikkel-kadmiumban!

2011. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zoli79 ***** válasza:
már volt ilyen kérdés.Én azt válaszoltam rá amikor vettem nemrég 2db telefont,az üzletben azt mondták "kikapcsolt állapotba 1x16h kell tölteni.Mindjárt le is szúrtak itt a gyakorin,hogy ezeket az aksikat már gyárilag kisütve és csak le kell meríteni aztán feltölteni és kész.Úgy hogy ha rám hallgatsz azt csinálsz vele amit akarsz : ) /Amúgy nekem ahány telefonom volt egyikre sem vigyáztam nem vártam meg még lemerül hanem mikor eszembe jutott ráraktam töltőre évek óta így használtam minden telefonom egyiknek sem lett aksi baja!
2011. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
53%
Egyszer elmagyaráztam a telenoros csajnak, hogy nem lehet a li-ionos akksikat kisütni. Úgy nézett rám, mint borjú az új kapura. Azt se tudta, hogy li-ionos akksi van a telefonokba. Ennyit a telenorosokról. Meg az összes telefonos "szakemberről"
2011. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm, akkor amikor lemerül egyszerűen feltöltöm és kész. :-)

Köszi :-)

2011. márc. 1. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
velem elkezdett kötöszködni az elado a tmobilnal mert mondtam neki a litiumionos tortenetet
2011. márc. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!