Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívást kaptam egy + 88880033-a...

Hívást kaptam egy + 88880033-as számról, voltam olyan marha, hogy felvettem, de elég későn, így nem tudom, hogy vmi kamu csaló szám volt-e? Kérdés. Milyen szám lehet ez? Származhat ebből károm, hogy felvettem?

Figyelt kérdés
Sok mindent lehet hallani, visszahívni nem merem.
2011. márc. 2. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! A bejövő hívás nem generál neked számlát, csak ha visszahívod. Azt azonban ne tedd, ne hívd vissza.


Bejövő hívás egyetlen esetben okoz utólagos fizetnivalót, ha külföldön vagy és ott fogadsz hívást.

2011. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem lehet, hogy 88-as körzetszám 880-033?
2011. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Max amiatt érezheted magad marhának hogy nem tudtad: azzal hogy valaki felhív az neked ingyen van, akkor is ha csaló hív.

A visszahívást gondolom nem kell ecsetelnem.

2011. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!