Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g vélemények? 18/l...

Blackprincess kérdése:

Iphone 3g vélemények? 18/l Föként lányok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
Most nokia 5530 illuvialom van.Melyik a jobb?Milyen képeket csinál az iphone?Irjatok le mindent létszi.
2011. márc. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

árulják még?

szerintem vegyél eggyel ujjabbat iphone 3gs-t az sokkal jobb és 3X gyorsabb

2011. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Ajánlom. Gyönyörű képet csinál, jó a menüje, sokat tud, szép a külseje is. Van benne minden ami kell.
2011. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a külseje nagyon tetszik, gyors is az Iphone viszont én azt nem állítom, hogy szép képet csinál..Nekem a kép minősége nem tetszik, elég sok embernek van körülöttem ilyen telefonja én lényegében azért nem azt választottam, mert én szeretek fényképezni..
2011. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3G egy s*ar. A 3GS már jobb.

Ha sokat WiFizel akkor a vezérlő leolvad az alaplapról többet nem WiFizel...

Illetve 3GS-re még lesz az újabb szoftver, de 3G-re már nem. Szóval inkább 3GS, mert a 3G-t megbánnád.

2011. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!