Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dan Brown könyvek? Kinek mi a...

Dan Brown könyvek? Kinek mi a véleménye? Két véglet az eddig olvasott vélemények.

Figyelt kérdés
A megtévesztés fokán gondolkodom, hogy megveszem. Megéri?
2010. szept. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én odavagyok Dan Brownért. Kedvenc ponyvaírom:) De a megvesztegetés foka pont nem a kedvencem. Jó könyv, elolvastam, de többé nem fogom. Szóval szerintem egyszer olvasható, de annyiszor ajánlott is:) Mint a többi DB könyv, ez is tele van érdekes információkkal, amelyek felével valószínűleg sehol nem fogsz találkozni ezen a könyvön kívül - hacsak nem épp az adott szakterületen kívánsz elhelyezkedni:-))

Szóval olvasd el:)

2010. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz író, de szerintem túl van dícsérve. Csak az Angyalok és démonokat olvastam tőle,jó és csavaros, de nincs benne semmi ami "megmozgatna" .Két nap múlva már nem is emlékszel rá. Egy jobb Stephen King után bőven agyalhatsz napokat. :)
2010. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Da Vinci-kódot olvastam tőle, az nagyon tetszett.

Aztán olvastam a Digitális Erődöt és a megtévesztés fokát... hát... kicsit unalmas, hogy minden könyve ugyanúgy van felépítve. Egyszeri elolvasásra amúgy jó amit meg akarsz venni, csak a fő részére emlékszem, de végig kíváncsi voltam, hogy mi lesz a vége.

2010. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam az Angyalok és démonok vezet! Csavaros, tele van egy csomó érdekes infóval, vallásról, tudományról és mindezek mellett engem még szíven is ütött. Ami még ehez hasonló, az a da Vinci-kód. Ez a két könyve nagyon tetszett nekem, még mindig emlékszem rájuk, szerintem nem a felejthető kategóriába tartozik. :) Az elveszett jelkép ezeknek csak az árnyéka, de még jó. A megtévesztés fokát én megvettem, nem bántam meg, érdekes volt, de a nyomában sem ér az Angyalok és démonoknak, vagy a da Vinci-kódnak. A digitális erődöt még nem olvastam, de állítólag hasonló, mint a megtévesztés foka, ezért még nem vitt rá a lélek. :) Inkább töltsd le! Vagy ragaszkodsz a könyv formához?
2010. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megtévesztés foka nekem nagyon bejött (csak ajánlani tudok, biztos elolvasom még egyszer), illetve még az Angyalok és Démonok is nagyon jó. Éppen most olvasom Az elveszett jelkép-et, ez sem rossz, de még nem értem a végére:) A többit még nem olvastam de biztos sor kerül azokta is mivel eddig egyik Dan Brown könyvet sem tettem le a felénél úgy hogy unalmas:)
2010. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az Angyalok és démonok a kedvencem. Második helyen hol versenyben a Digitális erőd és az Elveszett jelkép pozícionál:D
2010. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!