Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonenál ha nem tetszik a...

Vodafonenál ha nem tetszik a kèszülèk amit egy hónapja vettem, visszalehet vinni és kicserèlni egy màsikra ugyanebben az árban?

Figyelt kérdés
Esetleg ráfizetèssel. Amúgy is van panasz a telomra böven... amugy lg gt540 ès galaxy 3at szeretnèk.
2011. márc. 2. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem fogják neked becserélni...

max használtba adhatod de sokat nem kapsz érte, jobban is járnál ha te adnád el a neten

2011. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy a semmire nem fogják neked kicserélni mert most olyan kedved van. Meghibásodás nélkül csak úgy kedvedre biztos kinem cserélik. Szép lenne ha ez így menne....
2011. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Van baja, lötyög az oldala, a hangszórónál kiàll a fèm, memória kàrtya olvasó is szar folyton eltàvolítja az sdt ès törli a kèpeket, filmeket. Plusz beporosodott a kinelzö... a poron kívül mind azota van hogy megvettem
2011. márc. 2. 23:04
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tennéd ha elolvasnád a szerződést amit aláírsz ugyanis a vodafonnál csak a vásárlást követő 3 munkanapon cserélik vissza utána csak szervizelik. A t-mobilnál kellett volna venned ott becserélték volna.
2011. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Én is tettem fel régebben egy hasonló jellegű kérdést, és mindenki lehurrogott, hogy mégis miért cserélnék ki a telefont. Úgy voltam vele, hogy megpróbálom, lesz ami lesz, max. elzavarnak majd. Aztán másnap elmentem, elmondtam,hogy mi a nyűgöm, s láss csodát, visszakaptam a pénzem! Sőt, még ők kértek elnézést!

Igaz, én nem Vodafone-ban, hanem a Tescoban vettem a telefont.

2011. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy vaterán vettem a telefont, és akitöl vettem az elöfiz
2011. márc. 3. 07:30
 7/21 A kérdező kommentje:
Etéssel vette, attól még visszaadják? Köszi a válaszokat
2011. márc. 3. 07:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már ide nem fogod fel hogy nem adják vissza főleg ha vaterán vetted ès nem a te neveden van a szerződés .
2011. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt így buktad. Ha akora baja van, hogy jár a pénz vissza fizetés akkor is annak járna vissza akinek a nevén a szerződés fut.
2011. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megjártad... Gondolom, mindezek miatt adta el.
2011. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!