Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az okostelefonokna...

Szerintetek az okostelefonoknak az ára le fog csökkeni nyárra vagy valamikorra?

Figyelt kérdés

Szerintem csak hónapok kérdése és simán lejjebb mehet, akár felére is az áruk, mert szerintem még ezek csak ilyen bevezető árak, de ha már tömegesen fogják gyártani akkor már egyből olcsóbb lesz.


Azért gondolom mert pl régen volt ez a bluetooth meg bővíthető memória mánia, és ott s csak az elején voltak drágák, én amikor bejött az akció, szinte féláron vettem meg a telómat.


Szerintetek mikorra csökken le?


2011. márc. 3. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

MINDEN műszaki cikk ára a megjelenését követően csökken, vagy azonos pénzért jobbat kapsz már.

Ennyi.. Hogy ez aztán nyárra vagy karácsonyra esik, attól függ, mikor jelent meg, mennyire kapós, és a követők, a jobbak, netán olcsóbbak mikor jelennek meg.

2011. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!