Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül külföldön csak...

Mennyibe kerül külföldön csak megcsörgetni valakit?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül megcsörgetni egy másik mobilt külföldön úgy, hogy mindkettőnknek hazai telefonja van, tehát t-mobile, vodafon, telenor(pannon)?


Csak csörgetni, tehát nem vennénk fel egymás hívását, az pénzbe kerül?


2011. márc. 3. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyibe.
2011. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja, de mindketten külföldön vagyunk, ugyanabban az országban :)


ezt elfelejtettem leírni az elején, bocsi :)

2011. márc. 3. 17:47
 3/11 anonim válasza:
Ha magyarországon megcsörgetsz valakit az se kerül semmibe tehát küldföldön sem
2011. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak mert mikor átléptük a határt, kaptunk ugye SMS-t, hogy a hívás indítása valami 130 Ft.

És nem tudom, hogy "a hívás indításá"-nak minősül-e a csörgetés, vagy csak, ha már felveszi?

2011. márc. 3. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató?
2011. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

telenorból t-mobile-ba

oda-vissza

2011. márc. 4. 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs díja. Onnan számol amikor már valamelyik felveszi.
2011. márc. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

áaáaáaáa rosszul tudjátok.


Én most franciáknál voltam.

Mo.-ról sokat hívtak, már az hogy felvettem került 390 Ft-ba ha jól emlékszem a számláról vagy 120? és a 390 lett volna az sms...


Van kapcsolási díj, amit már a csörgetés pillanatától számolnak, vagyis ilyen hívásindítási díj.


De am a legtutibb az lenne ha megkérdeznéd az ügyfélszolgálaton - habár megjegyzem szerződéskötésnél a kiscsajok képesek félig átb@szni, hogy legyen jutalékuk...


Am meg vigyetek walkie-talkiet nálunk azt csinálták :D:D

2011. márc. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na, én is így tudtam :)
2011. márc. 7. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Re: 03:10


Akkor neked kellene egy kissé utánaolvasni. Attól függ milyen roaming díjjal mentél franciaországba. Van olyan pl a vodafonnál, hogy ha beszélsz ha nem, onnan hogy felvetted a telefont egy összeget mindenképpen kiszámláz.

Ezt hívják kapcsolási díjnak.

Természetesen ha percdíjad van és csak egy másodpercre vetted fel a telefont, az első percet szintén te állod. Ez nem csak franciaország hanem bárhol érvényes a percalapú számlázásra.

Még egyfajta plusz díj van ha az USA-ban roaminolsz, egyes szolgáltatók 49 másodpercnék hosszabb csöngetés esetén szintén kapcsolási díjat számláznak.

2011. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!