Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefonos díjcsomagot...

Olyan telefonos díjcsomagot keresnék ahol a barátommal ingyen vagy nagyon olcsón tudnánk egymással beszélgetni szerintetek milyen lenne jó vagy ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugh apumat megkérdezem holnap hogy ő miért jelölhet meg 1 vagy 2 embert ingyen hívásra vodafone-nál.


Én nagycsaládos flottában vagyok - vodafone szintén üzleti 2 vagy mi... ezáltal az egész országban tudok ingyen beszélni nagycsaládos flottásokkal.


Vagy skype.

Meg mintha lennének vezetékes ingyenes hívások is.

2011. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Telenor Családi Csomagjában vagyok. Párommal ingyen beszélünk, ez havi 2000 ft, így mindketten hívhatjuk a másikat, és bármennyit beszélhetünk. De ha mondjuk, ha csak te akarod a barátodat hívni, az úgy 1000 ft. Vagy fordítva. És megcsörgeted, ő visszahív. Én nagyon megvagyok vele elégedve.
2011. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez a családi díjcsomag nem olyan h 5 ember kell hozzá? Mert én mindenhol csak olyat találok ahol többen kellenek hozzá :(
2011. márc. 4. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekünk ez több mint egy éve van. Eleinte, csak ketten voltunk benne, egymást hívtuk ingyen. (így 2000 ft) Aztán a párom behívta az édesanyját, de náluk úgy van, hogy csak az anyukája hívja ingyen, ő megszokta csörgetni csak. Úgy van, hogy asszem max 5-6 embert lehet behívni egy csomagba. Az a sz*r benne, hogy csak két előfizus lehet egy csomagban. Így mivel mi mindketten azok vagyunk, én pl anyukámat már nem tudom behívni, aki szintén az. Viszont még 3 kártyást igen. Kicsit bonyolultan hangzik, de tök jó. Pl, ha ti mindketten kártyások vagytok akkor is beszélhettek ingyen, csak havonta 1000 ft-ot fel kell töltenetek a telótokra. De ha egyikőtök előfizus, akkor ő fizeti. Hívd fel a 1220-at ott elmagyarázzák.
2011. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja jól van most már értem:) köszi és ez tényleg jó. Nálunk ugy van h én kártyás vagyok a barátom előfizus szóval az még jó is:) majd még akkor utána járok és köszi a választ
2011. márc. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!