Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sziiasztok! Valaki tud olyan...

Sziiasztok! Valaki tud olyan díjcsomagot ahol két 70es (nem előfizetéses) ingyen beszélhet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel 1270et, az ingyenes és segítenek.
2009. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van a Vodafone-nak egy olyan szolgáltatása, hogy Kedvenc Szám, 1000 Ft-ért 600 percet beszélhetsz a kiválasztott 70-es ismerősöddel,1 hónapig!A KSZ 70+kiválasztott telefonszám kódot kell elküldeni a 1270-re!Ha lejárt az 1 hónap, a szolgáltatás megújul, de ha elküldöd az XKSZ kódot, akkor vissza is lehet mondani.
2009. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, csakhogy ezt a Kedvenc Számot 2009. dec. 2-án megszüntették, azaz megrendelni már nem lehet, akinek eddig megvolt, ha lesz elég egyenlege, akkor továbbra is meglesz. Nekem iylen van és kaptam ilyen üzenetet. De azért próbálkozz, de mondom, szerintem, mivel már elmúlt 2-a, ezért már nem tudod megrendelni.
2009. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Komolyan megszüntették?Pff, na csodás... akkor bocsi..nem tudtam:S
2009. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!