Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4- re csengőhang?

Iphone4- re csengőhang?

Figyelt kérdés

Egy barátom megkért, hogy segítsek neki Iphone4- re csengőhangot rakni. Még sosem használtam Iphone- t, van valami extra, vagy hogyan kell rakni rá? Azt sem értem, hogy neki miért nem megy, ezért gondoltam, hogy valami extra dolog biztos...?

Nem csak összedugom a számítógéppel, és átmásolok vagy átküldök rá akármit?


2011. márc. 4. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
iPhone-on nem lehet mp3-at csengőhangnak beállítani. Saját csengőhang csak maximum 30 másodperces részlet lehet, az is m4r formátumú. Ajánlom a www.audiko.net oldalt, elég nagy gyűjteményük van, de akár youtube-os videókból is tudsz részletet vágni vagy saját zenét feltölteni és abból a neked tetsző részt kivágni.
2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az itunes át konverálja nekem csengohangnak a zenéz
2011. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itunes automatikusan konvertal, ha megsem tenne akkor FormatFactory.

Am majd en is megprobalkozom vele, mert a 250 oldalas hasznalati utmutatot meg mindig nem olvatam el...

Viszont tok vuccea higy mind ugyanugy cseng es ha vkinek iPhoneja van meg a buszon azt hiszem nekem jott e-mail vagy sms :))))

2011. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nyisd meg az Itunes-t. Ezt töltsd le, aztán menj az importra, válaszd ki a zenét, amit akarsz csengőhangnak. Ha kész, menj az exportra és benne lesz a gépen az Itunesban. Innen meg csak húzd át a telefonra, és kész. Ha aztán megnézed a telefont rajta lesz a csengőhangok között. De csak 30mp-es lesz, és ennél nincs is jobb progi.

2011. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. márc. 7. 10:18
 7/8 barkamessi válasza:
Sziasztok letöltöttem a programot levágtam a zenét átkonvertáltam de a iTunes nem engedi h betegyem a zenék közé!!!!! Pls help
2012. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem sikerült!!!!:):):) Köszi az első kettő válaszolónak!(:
2012. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!