Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 még mindig hibás?

Iphone4 még mindig hibás?

Figyelt kérdés

Az Iphone 4-nél kijavították a hibákat vagy még mindig fent áll a veszély?

pl: bluetooth vagy az hogy ha a kezünkbe tartjuk akkor elmegy a térerő.

igazából már 2 éve gyűjtök egy ilyen telefonra.. és most végre összegyűlt. és azért kérdeztem hogy jó-e mert ha még mindig ilyen akkor nem veszem meg. CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK! köszönöm! :)


2011. okt. 23. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A bluetooth-al sosem volt probléma, viszont még mindig el megy a térerő bár kevesen panaszkodnak rá.
2011. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem jellemző, eddig sem volt, főleg azért volt erről hiszti, mert USA-ban nincsenek ilyen sűrűn a tornyok, mint itt, mert kicsit valóban gyengébb a vétele, de attól még prémium telefon. a 4S-nél meg pláne javíthatták ezt.
2011. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos a helyzet a következő, blú sosem volt hibás. A vonaldobálás,pedig egy kényes téma főleg usa-ban ahol bármily hietetlen sokkal rosszabb a térerő lefedettség gyengébb a jel nem olyan gyors mint pl: itthon. Nos helyes módon kezeljük a dolgokat onnan erednek az ilyen rémhírek, hogy szar meg satöbbi. Plussz ez a kütyük kb 6%-nál jelentkezett. Ilyenkor lehet gondolni, hogy hú de rossz. A többinél hidd el hasonló vagy rosszabb a helyzet. Szerintem, ha rám hallgatsz megvárod az új 4s-t és utána mehet az örömködés de bőven. Hidd el nagyonjó device. Meghát az irigyek minden kis bagatell dologba belekötnek. Nekem 3gs van, és keményen függő lettem. Sok boldog órát az új iPhoneoddal!
2011. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! :) akkor lehet mégis megveszem!
2011. okt. 23. 19:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó döntés :) bluetooth al nincs gond , és a térerőre nekem nemvolt gondom , de fólia + tokot vegyél mert ha nem, a következő kérdésed a gyakorin ez lessz : Az I4 en Gorilla glass van mégis megkarcolódott megcsinálják garanciásan? (a válasz nem :D)
2011. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bp1985 ***** válasza:
bt-vel csak annyi a "gond", hogy más telefonnal nem kommunikál jb nélkül.
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,megfogadom!
2011. okt. 24. 14:25
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsó: hogy értetted hogy jb nélkül nem kommunikál másik telefonnal?
2011. okt. 24. 14:28
 9/18 A kérdező kommentje:
vagyis ha nem teszem rá akkor nem működik a bluetooth?
2011. okt. 24. 14:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Működik a BlueTooth!
2011. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!