Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy érintőképernyős...

Vettem egy érintőképernyős domino kártyás telefont (nem előfizetéses), akkor most nekem ingyen van rajta az internet?

Figyelt kérdés
Van rajta egy olyan menüpont, hogy közösségi oldalak azon belül facebook, youtube, iwiw. A youtubre rámentem egy percre egy zenét meghallgatni és levett 4 ezer ftot... Létezik ez?
2011. márc. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

persze hogy lehetséges, nem tudom hogy gondoltad hogy ingyen van az internet, azért mert dominós csomag...

alapól aktiválva van a netstart ami 13FT/10KB egy videó a youtubeon az 4000 Ft volt...

fizess elő internetcsomagra, amit a kártyádról vonnak minden hónapban... és utána netezz!!

2011. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicsek Zoltán ***** válasza:
wifi
2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ebből gazdagodnak, hogy pofátlanul drágán adják az adatot előfizetés nélkül, és hipp-hopp 4-10000 forint elszállt.
2011. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!