Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz új telefonom de nem...

Lesz új telefonom de nem tudom melyiket válasszam. Van 3 telefon ami nagyon tetszik de nem tudok választani ehhez kéne a segitség?

Figyelt kérdés

Amint már emlitettem van 3 tetszőleges telefon!

1.: TINNO KT01

2.: Samsung - Telefon Mobil B3310

3.: SAMSUNG C3300 CHAMP

4.: Nokia C3


Jaj és lehet, hogy az elsőt nem fogjátok találni mert román telefon. Én romániai lakos vagyok és megvannak a linkek a telefonokhoz de persze románul.

1.: [link]

2.: [link]

3.: [link]

4.: [link]


2011. márc. 5. 21:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

az elsőt nem ajánlom, mert kínai és gagyi..


és csak én érzek ellentmondást ebben?

"2 mega pixeli, dimensiune maxima fotografie 2048 x 1536 pixeli"


a 2048*1536 az 3 megapixel nem kettő...

(ha nem jól értelmezem akkor bocsi, nem beszélek románul)

2011. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
C3-at
2011. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

az elsőt semmiféleképpen se vedd meg az 1 kinai IPhone klón(utánzat) semmit se tud rendesen és szar is

a samsungokat saját tapasztalatból nem ajánlom. ha telót veszel akk Sony Ericsson-t v Noklát vagyél

2011. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Amit mondasz abban van valami...


Jaj amúgy 4 tetszőleges telefon van csak mellé nyomtam...:)


Am nekem az első tetszett a legjobban de majd még meglátom a további hozzászolásokatt.

2011. márc. 5. 22:06
 5/29 anonim ***** válasza:

TINNO KT01 - Hát nem tudom, én nem venném meg...


Samsung Telefon Mobil B3310 - Iszonyatosan ronda :S


Samsung Champ - Viszonylag jól néz ki, viszont kicsit "buta". Gyenge kamera, kis kijelző, rezisztiv érintőpanel(nem annyira érzékeny, mint a kapacitív. Nézd meg a Corby-t. Az hasonló, csak jobb kamera, kijelző stb.)


Nokia C3 - WiFi van benne. Teljes QWERTY billentyűzet. Viszont nem érintőkijelzős.


Össz.: Ezek közül vagy a Champ vagy a C3. Attól függ az érintőkijelző, vagy a wifi és egy kicsit jobb kamera a fontos neked. De ha 20 ezer körül akarsz maradni árban, akkor nézd meg a Corby-t még. Igaz, nem WiFi képes, de több dologban jobb a Champnél. De ha van rá 30ezred akkor ajánlom figyelmedbe a Nokia 5230 Navi-t. Az 5230-ban van beépített GPS vevő, WiFi, nagyméretű érintőkijelző(sajnos rezisztív, de a Champban is az van) és 2 megapixeles kamera.

2011. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ha még valaki azt mondja h az elsőt ne vegyem meg akkor halgatok rátok...:)

De én a Samsungokat nagyon birom és a Nokiák szerintem enyhén gagyik....

2011. márc. 5. 22:10
 7/29 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában az a legjobb, ha nem érintőkijelzős...Ennyiért csak rezisztív paneleseket lehet kapni, az meg menne 1 év után a levesbe. A C3 a legjobb választás.
2011. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

A max. ár 30.000 ezer forint!

És akkor mivel ennyi az ellenszenv az elsőre nem veszem meg.

És nekem az érintőképernyő nem annyira fontos.

A WiFi sem igazán mivel ahol én lakok nagyon rosz a WiFi-jel.

2011. márc. 5. 22:13
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

3. vagyok...

Nokiák GAGYIK? Vezető telefonmárka. Pár éve még egyedül az volt a legjobb, mostanra már minőségben ott körül jár a Samsung is, meg a Sony Ericsson(bár én az SE-ket sose komáltam...).

2011. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos a WiFi, akkor Corby-t ajánlom. Kapacitív kijelzős, dizájnos kis telefon.
2011. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!