Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-602-es telefon,...

Alcatel OT-602-es telefon, segítség? Facebook, játékok, sim kártya? Köszii!

Figyelt kérdés

Alcatel OT-602-es One Touch készülékem van. Több kérdésem is lenne. Vannak rajta beépített Java alkalmazások: Twitter, Facebook és Palrongo.

Nem wifis a teló, nincs net előfizetésem, Telenoros (20as) vagyok, tehát ingyen facebook sincs.


1. Elvileg vannak játékok a készüléken, lehet én vagyok nagyon hülye, de nem találom őket. Vannak? (ha igen, akkor hol?)

2. Ha kiveszem a SIM kártyát a telóból, (kipróbáltam) és rányomok a facebookra, betölt, be is tudnék lépni. (nem tudtam belépni pont, jelszóhiba miatt, saját hiba)

Tudok-e így, kártya nélkül számlát csinálni, beengedne-e, vagy kártsa6net nélkül nem is engedne be?


Ehhez még érdemes tudni, hogy Auchanban vettük most nemrég, kártyával együtt, saját kártyámat használom, régi számmal.


Remélem aránylag érthető amit leírtam. Előre is köszi a válaszokat! (értelmeseket ha lehet !)


2011. szept. 20. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre tudok válaszolni: ha nincs benne kártya nem tudsz számlát csinálni, viszont akkor net se lesz és sehogy se fog működni a facebook. Behozni, be fogja a bejelentkező képernyőt de hiába fognak stimmelni az adatok, net nélkül nem fogsz tudni belépni.
2011. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi...akkor jól gondoltam, várnám a választ még az elsőmre, köszii!
2011. szept. 20. 14:22
 3/8 tigimano válasza:
Ha Djuice-os vagy,akkor nincsenek rajta játékok!
2012. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem is ilyen van, a kártyám nem tom regisztrálni, azt irja a net, h már van ilyen szám regisztrálva! mind1 nem lényeges! am nincs játék rajt!
2012. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egyáltalán nem virusosak a játékok! nekem vannak rajta, egyébként a telo gagyi, mert 1 zene nem fér rá, csak memókarira! áhhh, lol mind1 am lehet games-t letölteni gépre, és a gépről blueotoothon elküldeni a telora!
2012. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
már vettem bele memókarit, és lehet letölteni egyes oldalakról a gépre tölteni játékot, és a gépről küldeni a telra blueotoothon vagy usb vel! itt 1 link: [link] erröl az oldalrol úgy lehet letölteni, h rákattintasz 1 képre, az átirányit 1 másik oldalra! onnan behozza nagyobbra a játék képét! ott van az aljával 1 sorban,(vizszintesen) hogy az oldal letöltése, vagy az hogy go to download page, és akk bejön 1 újabb oldal ismét a játék képével, és a játék képe mellett ott van jobbra hogy játék letöltése telefonra, vagy download to mobile! akk beugrik 1 előreugró oldal, ott bejön az h menj a m.umnet.com oldalra. ott katt a download by ID-re!!! ott bejön 1 kis irómező, ahova azt ird be, h amit találtál az oldal segitségében (kis előreugró oldaon) ott van 1 hosszabb szám, pl:544372 ha ezt a kódot irod be akk 1 csirkés játékot töltesz le, de lehet mást is tölteni! rámész arra (hogyha beirtad) hogy go! és ha a csirkést, vagy a kiválasztott játék képét látod akk menj a games download-ra. kiválasztasz 1 olyan mappát a gépen, amit ismersz, és oda már tölti is lefelé! ha letöltötte, akk köldd a telóra, inditsd el rajta a telepitést (a telon) és ha telepitetted akk mehet a játék!
2012. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia nekem is ilyen mobilom van nagyon imádom....nekem úgy van net h. ha beállítod a telenor klikket akkor 3hónapig ingyenes,de utána 990/hó.A gyári alkalmazások pénzesek szóval ha lesz neted akkor az operában tudsz belépni.:)
2013. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is ilyen van de arra lennék kíváncsi h modemnek h kell használni ? valaki tudja írjon köszönöm :)
2014. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!