Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom törölni az...

Hogyan tudom törölni az android-os telefonról a nem használt alkalmazást? Pl. : HTC Sync segítségével.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pont arra válaszolok, amit kérdeztél, de:

Rátapizol, ott hagyod az ujjad, elkezded lefelé húzni, alul megjelenik egy szemétkosár, ráhúzod, megpirosodik, elengeded és voilá! eltűnt.

Kitörölni az AppMonster (de több mással is) programmal lehet, de csak azokat, amik nem a romból települtek.

2011. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Settings, Applications, Manage Applications. Rányomsz az alkalmazásra és Uninstall.
2011. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A HTC Sync segítségével nem tudom, hogy hogy lehet de a telefonon a Settings->Appilicaton->Manage Appilication

menüben le tudod törölni.

2011. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, a második válasz volt a jó! :)

2011. márc. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!