Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minek van egy wifi nélküli...

Minek van egy wifi nélküli telefonban csomó netes alkalmazás, meg valami ovi program?

Figyelt kérdés
Nokia 5230-as telefonom van, és nem tudom mi az az ovi..utánanéztem és lehet ott INGYEN letölteni alkalmazást, játékot amit sms-ben küldenek el link formájában! De tovább menni nem tudok mert net kell hozzá:| Feleslegesnek tartom így miért nem tölti le gépre és úgy rá telefonra...
2011. márc. 12. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert mobilszolgáltatást veszel igényben és a szolgáltatónak is az az érdeke hogy hazsnáld a szolgáltatásait, tehát mobilneten töltsd le....
2011. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs benne wifi attól még lehet netezni egy telefonon csak akkor nem ingyen hanem fizetsz. Na azért van tele netes alkalmazással a telefon. Ha használod fizetsz a szolgáltatónak. Ráadásul ha nem kötsz rá egy mobilinternet előfizetést akkor elég szép összegeket is kifizethetsz.
2011. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak wifi-vel lehet netezni. Az enyémen sincs wifi, GPRS alapon netezek. Kérj segítséget a szolgáltatótól, vagy ahol vetted.
2011. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek vettél ilyet, ha nem tudo mi azaz ovi, és hogy minek az, és nem tudod mire használni. Ez a mostani telefonok lényege.
2011. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!