Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 845-re van működő...

Vodafone 845-re van működő app2sd nevű alkalmazás? Vagy olyan program, amivel a memóriakártyára menti az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
hiába rakod fel, mert nem minden alkalmazást lehet sd-re rakni...sajnos.
2011. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az app2sd alkalmazás csak 2.2-től működik és Marketről lehet letölteni. Igazából csak annyit csinál, hogy megmutatja, hogy mely alkalmazásokat tudod áttenni a kártyára. De ugyanúgy jó az is ha végignézed az alkalmazáskezelőben, hogy mit tudsz áttenni és átteszed.

Akkor van az app2sd script. Ehhez rootolnod kell a telefont és létrehozni a memóriakártyán egy ext3 partíciót. És akkor ez az ext3 lesz lényegében a belső memória. Igaz még így se minden tud átkerülni a kártyára de jelentősen több dolgot tudsz telepíteni.

Vagy a Link2sd. Ez kb. ugyanúgy működik mint a 2.2-től elérhető gyári android app2sd cucc. Ja és ehhez is kell root.

2011. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

A root megvan, meg a link2sd is jó, szóval ez bevált. ment a pont. :D

2011. okt. 12. 21:03
 4/9 anonim válasza:
Hogy lehet rootolni?
2012. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előző vagyok, és 4Gigás memokártyából mennyit célszerű?
2012. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én anno 500mb-t csináltam.
2012. jan. 8. 12:57
 7/9 anonim válasza:
leírnád, hogy ezt hol tudom megcsinálni
2012. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, rootoltam, s a hangerő fel + bekapcsnál volt ilyen, de asszem a Rom Manager-ről is lehet csinálni ezt.
2012. jan. 9. 22:46
 9/9 anonim válasza:
bocsi ez az első androidos telom...rom manager letöltő linket tudsz adni? marketen ingyenest nem találok.
2012. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!