Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat ajánlotok...

Milyen telefonokat ajánlotok amik maximum Ft-ba kerülnek és érintőképernyősök, androidosak és van bennük wifi? Mik a legjobbak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nyomj egy num lk-t és írd le az árát megin.


-se x8

-galaxy 3

-se x10 mini

-se x10 mini pro

-galaxy ace

-x10

-galaxy s

-htc desire


ár szerint növekvő sorrendben vannak. szerintem a galaxy széria a legjobb az androidosok közül, meg persze a htc, de nekem speciel jobban tetszik, ahogy a sony a saját telefonjára szabta a dolgokat.

2011. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"legjobb" nincs, mert mire megveszed addigra kidobnak egy újabbat, de függ attól is hogy milyen célokra használnád.

Én a Samsung Galaxi S-t ajánlanám, nagyon sok kiegészítő van hozzá, és egy havi kb 3000 ftból az előfizetési díjon kívül remek telód lesz:D

de ez nagyban függ attól, hogy mennyire használod ki az extrákat, mert ha mondjuk giroszkópra nincs szükséged akkor kb 20000 fttal olcsóbban is vehetsz mobilt

2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
30-40.000ft..bocsi:$
2011. márc. 13. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
ebbe csak az x8 fér bele:) azt vedd
2011. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!