Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek 50...

Milyen mobilt vegyek 50 maximum 60 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az új xperia mini / mini pro igazából az egyetlen gondom vele az pont a lényege , hogy mini.Ennyi pénzért milyen androidos nagy képernyős telefont ajánlanátok ha lehet valami újabbat ami mostanában jelent meg.(nagy képernyő alatt nem feltétlenül a galaxy s tepsi méretére gondolok(bár az is nagyon tetszik) hanem valami normál érintőképernyő is jó
2011. szept. 30. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

NOKIA X6 nm androidos de nagyon szép és sokat tud!


[link]


[link]


Ilyet fogk kapni év végére, szerintem, ha jó lesz a bizim!

2011. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na végre egy ember, aki nem ájuldozik attól a gyerektelefontól :) barátnőmnek ilyen van, de legszívesebben a kukába vágná, annyira használhatatlan a kis kijelző miatt.


nekem motorola defy-m van. imádom, nagyon jó a kijelzője, és ugye ütés-por-és vízálló :) könnyen kezelhető, androidos, igaz tavaly jelent meg, tehát nem olyan új, de én nem cserélném másra :)

[link]

olvasd el a tesztet, hátha kedvet kapsz hozzá.

2011. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) valószínűleg csak karácsonyra kapok..eddig nem tetszett a defy de most iszonyatosan meg tetszet úgyhogy ha megjelenik addig a defy plus elérhető áron akkor azt ha nem akkor ezt veszem meg.Ha csak addig nem jön valami jobb :)
2011. szept. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!