Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adjatok tanácsokat légyszi...

Adjatok tanácsokat légyszi hogyan szerezzem meg az iphone-t?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok most fogok ballagni és iphone-t szeretnék ajándékba de nem nagyon akarják megvenni mit kellene csinálnom h mégis csak megvegyék?
2011. márc. 13. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Menj el dolgozni. Rögvest itt a nyár, csak rád várnak a munkáltatók...

Egyébként az Iphone-hoz egy kicsit fel kell nőni. Szégyen, hogy van aki megdolgozik érte, de már a 14 évesek is ezzel akarnak szaladgálni. Ebben a korban tökéletesen megteszi neked az olcsóbb telefon is.

2011. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos a legtöbb iphone-t 6-15 éves anyuci kedvenceinek adják el, pedig abszolút nem nekik készült. Én is csak azt tudom mondani, hogy menj el dolgozni, de akkor már mindjárt nem kell mi?
2011. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nyári munka mért nem jó?????????????????? tudod, egy afrikai gyerek ilyenről még csak álmodozni sem tud -.-
2011. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem verd magad a földhöz.

Nekem bevált 3 éves koromban.


Amúgy meg szégyen hogy kis csicska létedre követelőzöl. Szerencséd hogy nem én vagyok az apád.

Általános iskolából ballagsz? Azt hiszed hogy az valami érdem? Azért nem jár jutalom, ez csak egy elkorcsosult társadalmi jelenség hogy ballagást rendeznek a nyolcadikosoknak. Kötelező mindenkinek a 8 osztály.


Amúgy az apád milliomos? Tudod mennyi az ára annak a telefonnak? El tudod képzelni egy családnak mennyit kell spórolni ahhoz hogy előteremtse az árát? Valószínűleg ha olyan jól menne, akkor nem sokat vacakolnának a kérdéseddel: Iphone kell fiam? Milyen színben kéred?


Kétszázezer körül mozog az ára modelltől függően. Ha minden hónapban félreteszek rá 10 ezrest, akkor is majdnem két évig kellene gyűjteni rá.


Javaslom a nyári munkát, próbáld ki mi az ára annak ha meg kell dolgozni érte.

2011. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ja. de dolgozni nem akarsz mi? -.- ez a baj. a következő az lesz hogy kérsz egy nyaralót b+?
2011. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Most miért vagytok ilyenek???

Ha nem kapja meg a sok süldő ifjú a szupi telefont, kiürül a GYK ezen része. Nem lesz, aki kérdezzen:((

2011. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Menj be az egyik szolgáltatóhoz (T-mobile, Vodafone) és ott nézzél boci szemekkel, könyörögj egy iPhone-ért, hátha megesik a szívük rajtad és adnak neked egyet.

Nem mondom, hogy be fog válni ez, ha nem sikerül, azért én nem vállalok felelősséget.

Amúgy meg - menj el dolgozni!!!! Én az első PC-met nem úgy vettem, hogy anyámtól kisírtam, hanem ABC eladó szakmunkásként dolgoztam és havonta félretettem pénzt, abból vettem meg a gépemet.

2011. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Re: 19:48


Ne aggódj,marad elég hogy facebookozzak ingyen meg frissítettem a telóm és nem kapcsol be kérdés. :)

2011. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Lassan odáig fajulnak a dolgok hogy az újszülöttek első szava nem a klasszikus "mama" lesz, hanem "hol a tévé meg a számítógép, milyen kocsink van, iphonet akarok".
2011. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem... facebook :)))))))))))))))
2011. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!