Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes az internet az...

Ingyenes az internet az iphone-on?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Wifin igen. Más módszerrel nem.
2011. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

első rosszul tudod.

facebookozni lehet ingyen, a t-mobilenál ha így írod be: 0.facebook.com

2011. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt az internet volt a kérdés nem a facebook.
2011. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy az internet ingyenes. A netért mindig kell fizetni.Akkor nem ha esetleg feltöröd valakinek a hálozatát és wifivel netezel, de attól még neki fizetni kell az internetért.

Amire szerintem te gondoltál az a wifi amivel a hálózatokra lehet felcsatlakozni, és igen ilyenkor nem kell a mobil egyenlegből fizetni a netezést. Pl. Felcsatlakozol az otthoni hálózatra attól még kell fizetni a netet csak magából a telefon egyenlegből nem von le semmit. A wifi-vel kapcsolatos dolgoknak pedig utána nézhetsz a googleban.

Mondjuk egy ilyen kérdés láttán nem nagyon ajánlom neked az Iphone-t meg az ilyen csúcs kategóriás telefonokat, inkább ajánlom a Nokia 1600-ast.

2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! hát a nokia 1600-as apukámnak van én 14 éves vagyok tudom hogy mindenki aztmondja hogy minek nekem az iphone meg szidnak érte de más mit foglalkozik vele hogy mennyi? mi pénzünk!
2011. márc. 15. 13:56
 6/6 Don stifler válasza:
Haat nem ugy van,en majus 1 en vettem egy tiszta uj iphone 4-et,hozza vettem egy kredites sim kartyat,azota internetezek tiszta ingyen,mar vagy 7 gb-ot interneteztem es egy fillert sem fuzettem az internetert,wifit nem is hasznaktam azota,ez miert van?
2012. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!