Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj, ha letörlöm a telefonomró...

Baj, ha letörlöm a telefonomról a nokia ingyenes térképet? Semmi haszna szerintem!

Figyelt kérdés
Nem nagyon akar pozícionálni ,stb...Épp Garmint teszem fel
2011. márc. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A pozicionálásnak semmi köze a térképhez.

A mobilokban általában elég gyenge a GPS vevő.

Tök mindegy milyen térképszoftvert raksz rá, attól nem fog gyorsabban műholdat találni.

Kapcsolt be az A-GPS-t (kiegészítő GPS), ez néhány Kb-nyi adatforgalommal jár, vagy várj türelmesen.

2011. márc. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonon alapból van egy program, viszont térkép nincs. Most újra felteszem rá a nokia ingyenes térképet. Az A-GPS-t hol tudom bekapcsolni??
2011. márc. 15. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha leírtad volna, hogy milyen telefon......

Általában a GPS beállításoknál szokott lenni, A-GPS, vagy kiegészítő GPS néven.

Hogy működjön, ahhoz internetkapcsolat is szükséges és 10-15Kb adatforgalommal jár.

Ilyenkor a telefont megkapja a központtól a műholdak helyzetét és 10-15mp múlva bepozicionál.

2011. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
A gyári térkép teljesen jól használható, semmi baj nincs vele. Nem egyszer mentem azzal, és mindig célba értem.
2011. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!