Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni a T-mobile-nál...

Szeretnék venni a T-mobile-nál egy xperia telefont 0 ft-os akcióból. Van egy kis tartozásom a vodafon-nál de a djuice-nál van előfizetésem amit fizetek rendesen. Szerintetek van esélyem arra hogy megkapjam az előfizetést? (20 éves tanuló vagyok)

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs.


Ha másik szolgáltatónál tartozásod van akkor nem adnak sehogy előfizut. Én is nemrég vettem mobilt és volt hitelképesség vizsgálat. Kérdeztem mit takar ezt, mondt aa nő, hogy azt nézik meg, hogy van-e tartozásod a többi szolgáltatónál, és hogy vajon fizeted-e majd a pénzt.

Előbb rendezned kell a vodás tartozást+ ki kell kerülnöd a tartozók rendszeréből.

2011. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a gyors választ.
2011. márc. 16. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Részletfizetéshez kérnek munkáltatói igazolást. Tanulóként ilyet nem tudsz felmutatni...
2011. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátomnak is volt tartozása a vodafon-nál mégis kapott a t-mobile-nál 2 telefont és mobilinternetet is pedig nem volt munkája, csak főiskolán tanult.
2011. márc. 16. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy nekem ez feltünt a T-mobilnál ilyeneket nem vesznek alapul. Énis főiskolás tanuló vagyok és előfizetésbe vettem telefont (mondjuk én kifizettem egybe a 10havi részletett ott) de megadták volna a részletfizetést is én jeleztem külön, hogy egybe szeretném kifizetni. Szerintem probáld meg nincs mit vesztened!
2011. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A T-Mobile nem végez hitelalkalmassági vizsgálatot, és semmi féle munkáltatói és egyéb igazolást nem kér. Én anno 2 éve 18 évesen, bementem és egy személyivel és lakcímkártyával, kihoztam egy iPhone 3GS-t részletre. T-Home előfizetést is ugyanezzel a módszerrel kötöttem. Ez a jó a T-ben, ők nem süllyednek le arra a kis csöves szintre mint a többi szolgáltató, hogy hitelalkalmassági, meg közműszámla, meg munkáltatói. Szerintem gyorsaság és kényelem terén ők a legjobbak.
2011. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh. Nem tudtam, hogy ekkora kakiban van a T-, hogy szinte válogatás nélkül bárkinek bármit adnak puszira is :) Mondjuk nem csodálom...
2011. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A T-Mobile nem végez hitelalkalmassági vizsgálatot,"


Ez nem igaz, én novemberben kötöttem új előfizetést, és volt hitelképesség vizsgálat.

Fater augban kötött mobilnet előfizetést és szintén volt, hiába 5 éve számlás t-mobile előfizető...

2011. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!