Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy mobil facebook oldal...

Egy mobil facebook oldal mennyit tölt le körübelül oldalanként ha képek nélkül használom?

Figyelt kérdés
Havi 100mb-ot tudok felhasználni a telenornál. Ha csak facebookozok rajta képek nélkül, az napi hány órára elegendő az a 100mb/hónap?
2011. márc. 16. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy lehet képek nélkül használni... persze a t-mobileoson kívül :)

Vagy a böngésződben egyszerűen letiltod a képeket?

2011. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként gyakorlatilag egész nap tolhatod... úgy talán elfogy :)
2011. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 év alatt 30 mega :)
2011. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Telefonban a böngészőben tiltottam le a képeket. De akkor 100megát még ugyis kibirja havonta, ha 24órában facebookozok? Nem annyita facezek csak kérdezem :D:D:D
2011. márc. 16. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1 év alatt 57 órát fészbukoztam, 30 megával, tehát 1 óra alatt durván fél mega az adatforgalom. Tehát ha állandóan nyomkodod, akkor 300 mega egy hónapban, de azt úgyis esélytelen kivitelezni.
2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor nekem napi 2-3 órára bőven elég. köszönöm :)
2011. márc. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!