Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A páromtól érintő képernyős...

A páromtól érintő képernyős telefont kaptam szülinapomra. Nem örülök neki. Van valami előnye a nyomógombossal szemben?

Figyelt kérdés
Jobban kell a képernyőjét kímélni a karcolásoktól? Miben tartsam?
2011. márc. 20. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
tartsad zokniban, ha találsz vmi jót akkor nem is lesz ronda. különben szerintem az érintős telefonok sokkal kényelmesebbek a simáknál hidd el, idővel majd megszokod
2011. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Megy a zöld kezecske!
2011. márc. 20. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs mit:D
2011. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az érintőképernyős telók nagy része karcálló. Ez azt jelenti hogy ugye van rajta egy fólia amit le tudsz szedni, de van mégegy ami nem látszik és elvileg nemtod leszedni.
2011. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha maximális védelmet szeretnél innen tudsz hozzá rendelni minőségi fóliát.: [link]

Egyébként valakinek a nyomógombos fekszik, valakinek az érintős, nem lehet általánosságban kijelenteni melyik a jobb. Az érintős tagadhatatlan előnye a jóval nagyobb kijelző.

2011. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell jobban védeni.

Az eleje amit taperolsz, az az érintőpanel, mögötte van a kijelző.

Az enyém másfél éves telefon, behorpasztottam az elejét, 1300 forintért rendeltem bele a panelt. Lehet hogy nem mindhez ennyi, de más készülékeken a burkolat szerintem drágább. Ja, és nem karcolódik jobban.

2011. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske.
2011. márc. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!