Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G-nek 100MB-os forgalm...

Iphone 3G-nek 100MB-os forgalmi adat elegendő?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem nezetez rajta csak a benne lévő app-ok frissítik magukat a neten és ezekhez elegendő 100MB/hó adatforgalom?
2011. márc. 20. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőven. De minek frissíteni az alkalmazásokat? És miért nem wifin frissíted, ha máshol nincs szükséged mobilnetre?
2011. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értve h vannak ezek a szar időjárásos app-ok meg a részvényesek és ezek csak akkor használják a mobilnetet ha pl rámegyek?Eddig csak wifin próbáltam mert rettegek h elszabadul a telefon és megeszi a gatyámat
2011. márc. 20. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Töröld ki az APN-eket, vagy androidra pl van APN letiltó widget. Nálam az mindig le van tiltva, és mikor "elfogy" a wifi, akkor sem vált át automatikusan. Persze nálam is az volt a tanulópénz, hogy leszívta a kártyám első körben :D Többet nem hagytam neki.
2011. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Időjárás meg egyéb appokknak bőven elég, azok csak pár KB adatforgalmat csinálnak. Egyébként a beállítások/általános/használat résznél meg tudod nézni mennyi mobil adatforgalmad volt és ha közelednél a 100 megához letiltod a mobilnetet. De szerintem még netezni is tudsz bőven, arra is elég lesz.
2011. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Srácok...egyébként nem ért valaki a jailbreak-hez meg a függetlenítéshez? Ha valaki dobna egy MSN címet és elindítana az elejéről akkor annak nagyon örülnék...utánna olvasgattam de még annyira nem vagyok pró
2011. márc. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!