Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet szerződésnél a...

Mobilinternet szerződésnél a megadott adatmennyiség a még ingyenesen letölthető adat mennyiségét mutatja, vagy azt miután lassítják a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
500MB-os szerződésemet 2 napja kötöttem, de már rá kell fizessek a szolgáltató szerint. A telefon csak 60MB adatforgalmat észlelt.
2011. szept. 15. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de a páromnak iphone-ra szintén 500 megás net volt kötve, egész hónapban használta és nem nagyon lépte túl, szerintem 2 nap alatt akkor sem léphetnéd túl, ha egyfolytában youtube videókat nézel...
2011. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lordsithlord válasza:

2 nap alatt nem mehetett le több, mint 500 mega, hacsak nem letöltésre használtad a készüléket.


Ilyen esetben javasolt bemenni a szolgáltatóhoz és kimutatást kérni az általuk mért adatforgalomról, illetve ha nagyon nem egyezik, akkor elvileg azt is letárolják, hogy miket néztél, tehát azt is meg lehet nézni, hogy szerintük mire ment el ennyi idő alatt a keret.

2011. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lordsithlord válasza:
Illetve még esetleg az lehetséges, hogy az nettcsomagot nem azonnal aktiválták, ebben az esetben pedig adatforgalmi díj tényleg van, mivel nem a nettcsomagból ment a felhasznált adatmennyiség. Ezt szintén a szolgáltatód fogja tudni megmondani.
2011. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!