Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon bonyolult használni az...

Nagyon bonyolult használni az androidot?

Figyelt kérdés
Nehéz megtanulni.Sony Ericsson x8 at vayg galaxy 3 at veszek.De szerintem galaxy 3 mat!Szerintetek is az a jobb?És honnan tudjátok, hogy mi a programoknak a neve a marketen, mert gondolom be kell írni az alkalmazás nevét és akkor keresi.Előre is köszi a válaszokat!
2011. márc. 25. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Pár óra alatt kiismerhető a 80%-a. A maradéka pedig a használat során. Programok vannak, amik bonyolultak, de az ilyenekhez leírások is vannak. Na persze bonyolultabb, mint a plasztikcicáknak való szifon, de nem kell hozzá sok idő.
2011. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hipp-hopp ki lehet ismerni. ha sokat akarod buherálni, akkor szerintem x8, ha nem 3.
2011. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Andorid?Egyszerű,és nagyon jó.

Ajánlom az ilyen telefonokat :D

2011. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló!Miböl gondolod, hogy az x8 jobban bírja?A galaxy 3 nak nagyobb a kejelzöje és multi touch-os is meg hát samsung:)!Vagy van vmi személyes tapasztalatod?
2011. márc. 26. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

az x8 meg sony ericsson:)


nem bírja jobban, csak egyszerűen tömegtelefon, és rengeteg leírás van róla, hogy hogyan kell tunigolgatni. JIT aktiválás, app2sd, xrecovery, főzött ROM, ilyesmik. persze ez az androidos telefonok többségében ugyanúgy/hasonlóan kell, de mégiscsak nyugodtabb az ember, ha a sajátjáról írnak. pusztán ennyi, és igen személyes tapasztalat. nekem is x8 van;)

2011. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!