Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIlyen okostelefont vegyek kb...

MIlyen okostelefont vegyek kb 50-60ezer Ft értékben? Androidos? Symbian? Winmobil? Előfizetéssel!

Figyelt kérdés

Főleg használnám: internet skype navigáció...


Németeknél dolgozom és főleg skypról telefonálnék haza..

Melyik szolgáltatót javasoltok?

Melyik előfizetéssel?


Lényeg hogy strapabíró telefon legyen..

Köszi a tanácsokat..


2011. márc. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Androidost vegyél.
2011. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Android -> 65ezerért van Samsung Galaxy Ace

azt vedd mindenképp ha adnál érte annyit:)

2011. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hááát. androidos vagyok, nem is tudom mit mondjak. ha neked perdöntő a navigáció, nagyon strapabíró kell, és tudod kicsit hanyagolni a kényelmes netet, akkor én a helyedben az e52-őt venném. symbian, az igaz, de gombosba még mindig a nokia az etalon, abba igenis jók. egyik haveromnak e51-e van, állítólag van rajt valami ingyenes beszélgetős dolog, utána kell nézned. a navigációja ingyenes és jó. szerintem komolyan át kell gondolnod, ha az érintősnél döntesz, akkor ace
2011. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképpen strapabíró telefon kell ami még jó is akkor motorola Defy.Ha nem olyan fontos az,hogy strapabíró legyen akkor Ace.Ha meg nem kell érintős akkor meg Nokia e52.Nekem is ilyenem van és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2011. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ace nem bír olyan sok évet! Inkább vegyél Sony Ericsson X8 az legalább 2 évig birja a "strapát"!
2011. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
iphone4 ről mi a véleményetek?
2011. márc. 27. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
az hogy 50-60ezer Ft nehéz lenne olyat venned!
2011. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a motorola defy-t

Ez kell nekem :)))

Előfizetéssel elég olcsó és tud mindent ami nekem kell..

2011. márc. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!