Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam? (nem...

Melyik mobilt válasszam? (nem tudok választani)

Figyelt kérdés

már 1 éve spórolok mobilra és 310.000Ft-ot össze tudtam spórolni.de nem tudom mien mobil legyen

eddig ezeken gondolkoztam

samsung galaxy s 2

iphone 4

HTC desire hd

melyk a jobb? és miért?

meg ajánlhattok más okostelefont is főleg HTC-t


2011. márc. 27. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
vegyél galaxy s2 fél év múlva meg eladod 50.000ft ért! miért is? mert a samsung egy olyan szar gyártó hogy az nem igaz! 1 év alatt kidob 30 mobilt! ja és az milyen telefon gyártó ami gyárt: mosógépet, hűtött,mikrót, porszívót, hajszárítót! na az milyen telefon gyártó. a samsung tv-k is szarok! nekem 2 év alatt ment tönkre! ha normális telefont akarsz akkor: IPhone 4 vagy IPhone 5!! ja és azért volt 300.000ft az iphone Magyarországon mert nem jelent meg és az amit meg árultak az vagy usa iphone volt vagy uk vagy német!!! vagy ha olcsóbban akarsz akkor vegyél WP7 mobilt ez is nagyon jó!
2011. márc. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

érdekes 4 tévénk van (samsung) már legalább 5 éve és semmi baja.(lekopog)

nővérem most vett egy samsung telót- semmi baja(lekopog)

van egy 2 éves samsungom - semmi baja

eddig nálunk a samsungok nagyon beváltak!

Akik meg annyira Iphone-znak azok biztos ilyen lefizetett nem tudom micsodák!

csak jártatják a szájukat hogy az Iphone olyan jó meg ilyenek!

hülyeség ez az egész

Vegyél nyugott szívvel az S2-őt!

2011. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bp1985 ***** válasza:
88%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:14


Egy megrögzött snob iphone tulajdonosnak nem fogod ezt elmagyarázni. Az apple hány dolgot is gyárt? Melyik gyártó az, akinek a telefonkészlete lekorlátozódik 1 típusra, és azt is rendelés után kaphatod csak meg, mindenféle előfizetés rátukmálás után? A samsung/htc/nokia/stb miért nem csak x előfizetésbe kapható? Miért nem kell előrendelni? Miért van választék? Miért annyiba kerül, amennyit tud, és nem a 2x? Kedves iphone fanok, ezekre tessék válaszolni.

2011. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez így van!

Egyetértek!

Erre próbáltam valahogy rávezetni!

2011. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Lehet hogy ő egy megrögzött iPhone fan,de akkor te egy megrögzött android fan vagy,de csak azért tetszik ennyire az android mivel azt sokkal olcsóbbal kapod meg mint az iPhone-t és ami amugy egy sz*r mert mindig le fagy.Amugy egy Nokia N8-am van mielőtt azt mondanátok hogy iPhone-fan vagyok én is,és ezelőtt egy Samsung Galaxy S-em volt és utáltam.
2011. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Az iphone a király :DD vagy vedd meg most a 4-et, de ha nem olyan sürgős megéri várni az iphone 5-re :):) ;)
2011. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is iPhone5-öt vegyél, nekem most 4-es van és teljen megvagyok vele elégedve.
2011. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bp1985 ***** válasza:
Na, ide is megjött a symbian fan. Engem nem érdekel, csak aki írni sem tud helyesen, az ne kezdjen el fikázni semmit. Először magyarul kéne megtanulnia, és nem ok nélkül fikáznia mindent, ami nem iphone. Igen, androidos telefonom volt, előtte iphone-m volt, csak nem tudtam használni a munkámhoz, és emiatt eladtam. Ennyi a lényege. Másik, hogy egy félbeharapott alma logóért nem fogok fizetni +100.000 ft-ot.
2011. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!