Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy eredeti Ipod Touchom...

Van egy eredeti Ipod Touchom és ugye azoknak nem lehet leszedni a hátlapját viszont valamit kéne csinálnom mert egyre rosszabb az aksim szerintetek mit tegyek? :O :$

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ne a gyik témába írd ... :D
2011. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na igen ... GYK-n sok a GYÍK úgyhogy prohardware oldalon vagy inkább handrás-nál érdeklődj :)
2011. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg esetleg Szifonon vagy Prohardveren az erre alkalmas témában:)Itt max jönnek az Androidosok és "megköveznek" hogy miért almát használsz és hogy milyen szar.

Am én sztem egy szervízbe kellene elvinned, bár ha olcsón szeretnéd megúszni és bátor vagy, akkor nézz Youtube-on videót az aksicseréről, vegyél egy új aksit és cseréld ki a videó alapján:)Én régen iPhone 3G-nek cseréltem ki az aksiját+hátlapját, nem olyan nehéz ,segít a videó és oda kell figyelni.

2011. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válszt! bocsi hogy a gyik-ba írtam csak még nem használtam és így tünt a legegyszerübnek!:)
2011. márc. 30. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

igen én is az android fanok miatt gondoltam hogy ez nem alkalmas hely...


de ha jóltudom akkor az aksi cserétől elmegy a garancia mivel azt az Apple szívesen cserél neked 79 dollárért

2011. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!