Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy S-em....

Van egy Samsung Galaxy S-em. Ma nem ébresztett fel. Nem szólt az ébresztő és teljesen lehalt a telefon kikapcsolt magától pedig egész éjszaka töltöttem. Attól, h kikapcsol a telefon ébresztenie még kellene. Mi lehet az oka? Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Az érintőképernyős telefonok nem ébresztenek kikapcsolt állapotban. Ha nem szeretnéd, hogy éjjel zavarjanak, állítsd repülős üzemmódba.
2011. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

"Rosszul tudod. Az érintőképernyős telefonok nem ébresztenek kikapcsolt állapotban."

Különös az én BÉNA S5230-om ébreszt kikapcsolt állaptoban. KEdves kérdező, ne higgy az előbbi válaszolónak!!!! :D XD

2011. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát most kipróbáltam, hogy beállítom az ébresztőt 21:00-ra és kikapcsoltam a telefont és nem szólalt meg. Lehet h az androidos telók ezt nem tudják. De pl nokia 5230as ébreszt.Szóval Galaxy S-esek, óvatosan a kikapcsolással ha ébresztő is van beállítva.
2011. márc. 29. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez úgy általánosságban igaz az androidos telefonokra. Ha ki van kapcsolva nem fut az oprendszer így nincs ébresztőd. Elég hülye megoldás és szerintem meg is lehetett volna csinálni, hogy az ébresztő egy kicsit független legyen az oprendszertől ilyen tekintetben.

De ugyan ezt a hatást tudod elérni ha egy task killerrel kilövöd az ébresztőt. Akkor be van kapcsolva mégse ébreszt.

2011. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek már oprendszeres telefonok, inkább úgy kell őket kezelni, mint egy mini számítógép beépített telefonnal. Ha ki van kapcsolva, nem fut rajta semmi, nem is fog ébreszteni. Éjszakára repülő módba kell tenni és akkor nem csörög/sugároz stb.


Nekem is fura volt elsőre, de meg kell szokni, vagy maradnak a régi Nokiák...

2011. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a régi Nokiák is "oprendszeres" telefonok, szal androidnál is meglehetne ezt oldani, lehet hogy a 4.1 már tudni fogja ezt is=D
2011. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amúgy Iphone 4 se ébreszt kikapcsolt állapotban, úgyhogy akinek ilyesmilye van és kikapcsolja este, az reggel biztos elkésik a dolgáról, mert nem ébreszt
2012. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A Huawei is ébreszt, a Samsung nem, Megkérdeztem a gyártótól is, csak bekapcsolva ébreszt.

Nálam a gond az, hogy néha bekapcsolva sem, és nem tudom, mi az oka.

2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 maszokemeny válasza:
Nekem S5 minim van és ez sem ébreszt kikapcsolt állapotban. :/
2015. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!