Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace kikapcsol?

Samsung Galaxy Ace kikapcsol?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hete vásárolt Samsung Galaxy Acem (új T-mobilos) és kb. 5-6 napja azt a jelenséget vetttem észre ,hogy elég sűrűn (nagyon zavaróan) egyszer csak kikapcsol. Azt ,hogy kikapcsol e nemtudom biztos ra ,de egyik pillanatról a másikra elsötétül a kijelző, bármilyen gombot nyomk nem történik semmi, bekapcsolni se tudom... Egyedül egy megoldás van ,hogy újraindítsam ez pedig az aksi ki és újra berakás. Innetől elindul a telefon és x időn belül ( mindig változó) újra ezt a jelenséget produkálja.Mit tegyek? Ha elviszem T-mobile-ba akkor gondolom min.2 hétig szervízben lesz :/ itthon tudok valamit csinálni vele ,hogy működjön?
2011. szept. 24. 21:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a szövegben lévő hibákért :)
2011. szept. 24. 21:42
 2/19 anonim ***** válasza:
Miért gondolod,hogy 2 hétig szervízben lesz?Nekem más telóm volt,a vásárlás után 3 nappal visszavittem,mert hülyeségeket csinált,rögtön bevizsgálták,újratelepítették a szoftverjét.Kb 20 perc volt.És,mivel garanciális,ha az újratelepített szoftver után is rosszalkodott volna,simán kicserélik egy másikra.Vidd csak be!
2011. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hétfőn vagy amikor ráérek beviszem a T-hez. Szerinteted mi baja lehet? Remélem nem én rontottam el. Bár nem csináltam semmit rajta... Root főzött ROM-ról szó sincs :) Remélem gyorsak lesznek a T-mobilban dolgozók..:D Ezen kívül nincs semmi baja. Nagyon jó telefon, mindenkinek csak ajánlani tudom :D
2011. szept. 24. 21:57
 4/19 anonim válasza:
szia! ez a jelenség nálam is előfordul. sőt ismerőseim körében is mindegyik ugyanezt a hibát generálja:) ilyen az összes samsung galaxy ace. szervizből ugyanígy fogod visszakapni:)
2011. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
előző vagyok; amúgy ki lehet hozzá hívni, ha baj van a szervízfutárt. prémium kategóriás a teló, szóval tök ingyen háztól elviszik neked gariba, és másnapra megkapod, ah baja van. de mont mondtam, ez a probléma a telóval jár.:D
2011. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
még egy megjegyzés; a telefon amúgy nekem is csak az elején csinálta ezt... úgy vettem észre, hogy hogyha "betöröd", utána már nem csinálja.:D jelenleg 3. hónapos a telóm.
2011. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nekem az aksia szar kb 4óra folyamatos nyomkodást bír hát elég gáz még igy is hogy az okostelefonoknak hamar merül az aksija
2011. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Nekem is ugyanezt a hibát produkálja a készülék. A legváratlanabb helyzetben és időközönként fagy le. A képernyő elsötétül, csak az aksi ki-be oldja meg a problémát.

Még annyit hozzá, hogy ha kikapcsol a képernyő, nem tudod fogadni a hívást, de téged hívhatnak. A hívó fél úgy hallja, hogy kicsöng, csak nem veszed fel. És természetesen a telefon újraindítása után ezek a hívások nincsenek benne a híváslistában.

Mi a megoldás?

Szerviz?

Van valakinek tapasztalata abban, hogy meg tudták-e javítani?

2011. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Az aksi azért merül le olyan hamar, mert esetleg bekapcsolva maradt a GPS. Villám gyorsan leszívja az energiát, ha erre nem figyeltek...
2011. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Samsun glaxy Ace-em van és fél éves de ugyan ezt csinálja, sokszor kikapcsol magától. Sikerült neked megoldani a problémát?
2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!