Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan ingyenesen hozzáférh...

Van olyan ingyenesen hozzáférhető program, amivel nyomon tudom követni egy mobil telefon helyzetét?

Figyelt kérdés
internetes, vagy számítógépre feltelepíthető program érdekelne.
2011. márc. 29. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt komolyan gondoltad?
2011. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szilvo79 válasza:
igen van.nevét nem tudom!de minek az neked?
2011. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs!!
2011. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De van. De ez csak akkor lehetséges ha a telefonban is van egy kis kütyü. Aki azt írta h nincs el van tévedve. Ott a galaxy s2 abban van.
2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fiamra szeretnék ügyelni, sajnos rossz útra lépett, sokszor iskolát kerül, és ha lenne valami ilyen program, tudnám, hogy mikor nincs az iskolában.
2011. márc. 29. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy a mobilhálózaton keresztül, csupán szoftverrel nincs ilyen lehetőség.

Ha az adott telefonban van jeladó kütyü, az más tészta. Az független a szolgáltatóktól.

2011. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen az oldalon értesültem róla, hogy ilyesmi létezik. Tehát, ha egy olyan telefonnal rendelkezem, amelyikben van GPS, akkor azt a készüléket nyomon tudnám követni?

2011. márc. 29. 19:45
 8/8 blex ***** válasza:

ezek gondolom neked nem sokat segítenek..


iPhone: [link]


Windows Phone 7: [link]

2011. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!