Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy nem ide vág, de...

Tudom, hogy nem ide vág, de érdekelne, hogy szerintetek mennyit kapnék ha beadnám Nokia 5800ámat, amely tökéletesen hibátlan, karcmentes és megkímélt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 11:39
 1/4 anonim válasza:

Szerintem 20-22 a max,amit kapnál érte,ha leadnád telefon kereskedésben.

De lehet,hogy annyit sem.

Nem érdemes beadni.

Próbáld eladni máshol,máshogy.

Szerintem.

2011. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesómé is fasza állapotban van, de 18ezret akartak érte adni kereskedésben.Inkább nem adta be!Amúgy 34ezerért vette azt hiszem!
2011. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tiszta szégyen, amennyire lemennek a telefonárak azután, hogy kihozta az ember a boltból. Nekem a fél éves telefonomért még a vételár 40%-át sem akarta adni egy mangánszemély sem, nemhogy kereskedés! Amúgy Nokiám van nekem is. Jó esetben egy 20-22 ezret kapnál érte.
2011. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól tippeltetek, délután megkérdeztem egy kereskedést neten, látatlanba is max 20-at mondott érte, ami szerintem is kicsit szégyen, nem gondoltam, hogy ennyire lemegy az ár...na de sebaj, szerintem is eladás lesz ennek a vége. Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!