Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperiákkal mi a...

Sony Ericcson Xperiákkal mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Könnyen kezelhető, jó minőségű, hosszú életű, problémás, mik a hátrányai stb?
2011. márc. 30. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én simán inkább egy iPhone 2G-t vennék az X8 helyett. Még mindig jobban megéri mint akármilyen SonyEricson. :)
2011. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
hazudsz
2011. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
iPhone 2g? Ez most komoly ?!? Azt megértem, hogy te valami elvetemült fanboy vagy, aki szerint minden Apple termék hibátlan (mellesleg a többi gyártó készülékeit mind veri) és Steve Jobs maga az atyaúristen, de ezt próbáld meg inkább egy iPhone topicban leírni -.-
2011. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Most nézem csak, hogy JIT-s fazon megint magyarázgat.

Közlöm veled: nem én írtam a korábbi hozzászólásokat, nekem is X8-am van, és teljesen jó telefon.

A művelődj egy kicsit is nagyon menő húzás volt, mert ugye a művelődés abból áll, hogy ehhez hasonló értelmes szavakat tanulunk meg az internetről. Fel kéne nyitnod a szemedet, és ahelyett, hogy ezeket a "jövődben is nagy szerepet betöltő" szavakat tanulgatod inkább tanulnod és közösségi életet kéne élned; mert a gyakorikerdesek.hu-n k.vára nincs semmi közösség. Inkább szerezz magadnak egy csajt, és ne a GB-okat váltogasd át KB-ba.

És képzeld, azt ugatok, amit akarok. De inkább meghagyom neked ezt a sok agyrohasztó, értelmes oldalt, és elhúzok a való világba.

2011. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
semmi közöd, hogy mikor mit csinálok, mit tanulok, és hol vagyok. de tény, hogy aki idejön és szidja az x8-at, mert lassú, de a JITről még nem hallott, annak küldök egy ásd-el-magad felszerelést. miért baj az, hogy ki szeretnék hozni mindent a telefonomból, utánanézek, és egy ilyen kérdésnél feltételezem hogy tudják mások is, főleg ha szidják az x8at. ha nem ismerik és úgy szidják, akkor meg nulla a tartalma.
2011. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na akkor még egyszer elmondom, hátha megérted: én rohadtul nem szidtam az X8-at, nekem is olyanom van és semmi bajom nincs vele. De attól, hogy nem tudom mi a JIT, még nem vagyok egy gyökér. Különben is, mi a fenének tudjam, mikor semmi szükségem nincs rá, mert így is tökéletes az X8.

Nem tehetek róla, hogy másoké lassú/lefagy...

2011. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
akkor se engem ossz, amiért nem tudsz egy olyan alapvető szót/kifejezést, amit tudni kéne egy x8as, androidos témában.
2011. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked alap dolog, de nekem ez nem fontos. Egyszerűen semmi szükségem rá, hogy ezt egyáltalán tudjam.

Na mindegy, hagyjuk. Már tényleg agyrohasztóan unalmas -.-

2011. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem mindenki mobil geek már nem azért...
2011. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
vegyetek anntennás nokiát! az a legjobb...
2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!