Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperiákkal mi a...

Sony Ericcson Xperiákkal mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Könnyen kezelhető, jó minőségű, hosszú életű, problémás, mik a hátrányai stb?
2011. márc. 30. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
középkategórában, a legjobb a galaxy széria mellett, a felsőkategóriába már kell a márkahűség is, ha sonyt akarsz venni:)
2011. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az X1 és X2 elég gyorsan feledésbe merült, az X5-ről meg nem nagyon lehetett hallani pedig volt az is. Szóval ez a Windowsos széria nem volt épp egy hosszú életű.

De androidos vonalon elég szépen ott vannak. Igaz, hogy az X10 kivételével a többi nem kap túl nagy hangsúlyt támogatás ügyében de nem rosszak. Az X10-zel is csak az a baj, hogy abban az árban van nála jobb is.

2011. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

X8-at szeretnék venni.

2011. márc. 30. 22:22
 4/21 anonim válasza:
Olvasd el mobilarena.hu-n a tesztet. Nem a legjobb telefon, de egész olcsó (mostmár). A kamerája elég rossz, kijelzője se megy nagy cucc. De ebben a kategóriában ennyiért nem nagyon tudok jobbat.. Max. Galaxy 3 de az hardveresen nem valami erős.
2011. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Soha nem tudom felfogni, hogy azok az emberek, akik még életükben nem láttak specifikációt miért böfögnek bele ebbe a kategóriába a kérdésekbe. A Galaxy 3 hardveresen nem valami erős a Galaxy S-hez képest, de X8-nál messzemenőleg jobb. Nagyobb a processzora és RAM-ban is kétszer akkor, mint az X8, ami azért lényeges az okostelefonoknál. Képernyőben sem Sony szinten van. Én inkább e mellett döntenék, amely igazán ajánlott, viszont most az X8 leakciózva igen jó vétel lehet.
2011. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nemrég vettem X8-at... Most próbálom eladni. Nekem nem nyerte el a tetszésemet. Lefagy sokszor lassú nagyon és az érintőképernyője se a legjobb:S
2011. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
lefagy? lassú? JIT!
2011. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

JIT? Ez a magarosított WTF akar lenni vagy mi? -.-

Ha meg valami számítógépes szakszó, akkor közlöm: itt senki nem érti, mit jelent.

2011. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

akkor művelődj egy kicsit. google a barátod. a jit a 2.2es android legnagyobb újítása, ami 2.1 alatt is aktiválható. a program a futó alkalmazások kódját fordítja át. benchmark programmal tudsz tesztet csinálni, hogy milyen gyors a telód. linpack for adnroid program kiváló, 4es érték volt jit előtt, most 7es.


de igazából nem értem miért ugatsz bele, szidsz engem és amúgy jó telefonokat úgy, hogy a témában való jártasságod ezek szerint a béka segge alatt van

2011. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!