Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy nokia telefont....

Találtam egy nokia telefont. Elég jó, működik is. Lehet valami bajom belőle, ha megtartom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
add vissza, a gazdájának. Vidd be a rendőrséghez, vagy a szolgáltatóhoz, nem tudom hova kell vinni, vagy adj fel hirdetést, hogy találtál egy telefont, akinek veszett el telója írjon erre meg arra a címre, hogy hogyan nézett ki az, ha volt benne telefonszám hívd fel... egy ismerősömnek már veszett el telefonja, és eléggé rossz volt az egész, sok fénykép volt benne, meg minden ez még a kisebb baj lenne, de a telefonszámok meg minden :/
2011. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy keresik, pl lopottnak jelentik annak elég nagy az esélye. Így elég nehéz kimosnod magad ha elővesznek miatta.

Vannak trükkök ezek megelőzésére de csak jobban ártanál vele magadnak. Annyit nem ér egy telefon. Viszont aki elhagyta annak legalább olyan fontos lehet mint neked a saját telefonod.


Nem a levegőbe beszélek, én már vittem rendőrségi igazolást a munkahelyemre hogy kihallgatás miatt igazolnak 6 órát.


Ha pedig nem tudod magad kimagyarázni és emiatt az erkölcsi bizonyítványod ugrik, azt nem lehet visszacsinálni. Ma már sok munkahelyen kérik.

2011. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek kéne lennie, hogy visszaadod. Hihetetlen hova süllyednek néhányan -.- Találsz egy telefont és idejössz megkérdezni, hogy lehet-e bajod belőle, ha megtartod - még nem is azt, hogy visszaadjad-e? Gratulálok.
2011. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!