Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hiába dugom be USB-vel az...

Hiába dugom be USB-vel az androidos mobilom a gépbe, a gép nem észleli és csak el kezd töltődni a mobil. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a Csak töltés (only charge) opció van beállítva az usb csatlakozás módjához akkor előfordul ez.

Ha össze van kötve akkor húzd le az értesítési sávot és ott lesz egy menüpont ahol át tudod állítani másra.

2011. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott csak a wi-fi, a bluetooth, a gps és a csendes üzemmód van :/
2011. ápr. 2. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Mert én eddig akárhány androidos telót dugtam gépre az összesnél amikor lehúztam az értesítési sávot akkor volt egy opció ahol át tudtam állítani a csatlakozási módot. Persze ez a lehetőség csak akkor van ha már össze van kötve géppel.
2011. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy Galaxy Ace 2.2-es androiddal
2011. ápr. 2. 11:51
 5/8 A kérdező kommentje:
De te ugye arra a sávra gondolsz amit fentről lehet lehúzni.
2011. ápr. 2. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
De. Az az értesítési sáv (status bar)
2011. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ott csak ezek vannak :S
2011. ápr. 2. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Ha össze van kötve a géppel akkor ott kell lenni ennek a lehetőségnek.
2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!