Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S Androidos...

HTC Wildfire S Androidos mobil - internet problémák. Ötletek vagy tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A múlt héten egy HTC Wildfire S boldog tulaja lettem. A boltban ajánlották, hogy lévén Androidos telefonról van szó, fizessek elő netre is, mert a frissítések miatt kellene. Így hát van netem. Elvileg. Eddig csak nyilvános wifi-vel neteztem rajta, viszont a mai nap mászkáltam a városban, nem találtam egy boltot, gondoltam, megnézem a neten. De mivel nem volt elérhető wifi hálózat, ezért nem tudtam megnézni. Tehát a probléma: előfizettem a netre, a beállítások jók ( [link] -- innen néztem a beállításokat) ennek ellenére nincs netem. Beromboltam egy telenor boltba, ott nem tudott segíteni a csajszi... Valaki tipp, vagy tanács? :) köszi előre is!
2011. okt. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza és szedd le a fejüket. Mellesleg nekem HTC Desire-öm van és érdekes mód boldogul frissítések és net nékül is. Magyarán jól átb@sztak, lényeg, hogy fizess valamiért. Fölösleges a net, hacsak te nem használod, a teló elvan nélküle is. Néha-néha meg ott a wi-fi.
2011. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, holnap berombolok a boltba és jól megkérdezem az eladót! :)
2011. okt. 7. 17:42
 3/3 anonim válasza:
Hát nem mostani kérdés és elég későn írtam, de a beállításoknál be lehet állítani és akkor gondolom neked a csak wi-fi volt beállítva :S
2012. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!